One year from our lives

15. 6. 2012

15. června 2012 v 13:28 | Kei
zlatohlávci ... měli jsme jich tam dokonce 5 najednou! :)

14. 5. - 20. 5. 2012 | Kei |

24. května 2012 v 17:37 | Kei
No, původně (v úterý) jsem chtěla napsat, jak jsem se docela překonala. Nepřekonala, ale nevadí. :D
Ve škole nic moc, každej týden se pár testíků najde, ale nic zásadního (až na to, že už máme termín na čtvrtletku :|).
Asi si budu zapisovat krátkou zprávičku každý den, abych sem pak furt jen nepsala, že už není co psát. :D Ách, ty moje bláboly. :D Občas se i docela divým, že tomu, co napíšu někdo rozumí (když něco říkám, tak je to mnohem lepší a navíc si myslím, že mluvím docela srozumitelně :D). Chacha! Naučila jsem se docela dobře využívat to škrtání co? :DD No dobře, zpět k tématu...
No, rozhodla jsem se, že přečtu nějakou knihu z povinné četby. :D Jo, je sice skvělý, že jsem od začátku nového pololetí přečetla 11 knih, ale ona mi prostě ty 2 povinné neodpustí (jaká škoda). :D
Mám dobrý nápad na povídku, uvidím, co z toho vznikne... ;)
Už jste se někdo koukal na Ženu v černém? Chci to si to, konečně, stáhnout. ;D


7. 5. - 13. 5. 2012 |Kei|

16. května 2012 v 16:41 | Kei
Týden, který jsem vynechala stejně nemá cenu dopisovat a Yui mi to jistě odpustí, neboť to taky udělala. Nic se nestalo a tudíž nebylo o čem psát.
Minulý týden nebyl o moc jiný. Konečně jsem dostala známku z testu z Aj - mám 2. Psala jsem z matiky, mám 3 a z druhýho testu 2. Ujde to...
Prošvihla jsem díl Hry o trůny. Hrůza, co? :D No, o víkendu jsem se koukala na Final Fantasy: Esence života a Advent children. Super, moc se mi to líbilo, ale kdybych před tím nepřečetla, o co šlo před dějem Advent children, tak bych se v tom moc neorientovala. :D

ten klip je skvělej :))

28.4.-4.5.2012 |Yui|

9. května 2012 v 15:04 | Yui
Já vím, já vím, budete v tom mít zmatek, ale přísahám, že týden 30.-6.5. bude už normální.
Proč takto zamotané datum? Doba mé přítomnosti v Anglii, okolí Portsmouth.
Yes, jsem zpět! Myslím, že by se hodilo, abych se o to s vámi podělila. Nejdelší bude 2. den, potom čajíček. Takže let's go!

23. 4. - 29. 4. 2012 |Kei|

6. května 2012 v 13:20 | Kei
Prej v pondělí! Haha. :D
Když jsem se v úterý na státní svátek probudila, vzpomněla jsem si, že jsem nenapsala na blog a pak jsem si řekla "Jo uf, ona je vlastně neděle, tak to mám ještě čas." a pak jen přišlo: "Sakra, ono je vlastně úterý!" :D
Také jste si všimli, že mám týdenní skluz? :D Já jo. ;D
Tak přejdeme k tématu. :D Můj týden...
Ve škole projekťák - skoro volno. Takže jsem tím nic neděláním hrozně zlenivěla a nechtělo se mi nic dělat a přesně proto jsem nenapsala na blog. :D To je to mé slibované vysvětlení. :D Takže moc hezký týden (bez náplně?). :)
Ve středu jsem byla nakupovat v Praze. :) Jen škoda, že ještě nevyšla ta poslední knížka z trilogie od Alexandry Adornettové. :)
No a jinak nic. :D Tak a teď opravdu slibuju, příští týden budou fotky, článek a recenze. :)

16. 4. - 22. 4. 2012 |Kei|

28. dubna 2012 v 15:12 | Kei
Opět pozdě. No co se dá dělat. Vysvětlení pro vás budu mít v pondělí :P :D
Takže... Minulý týden jsem konečně dostala známku ze čtvrtletky z matiky a víc šťastná být asi nemůžu, neboť mám za 1! :)) Také jsme psali z matiky další test, no škoda že už nerýsujeme - vrátili jsme se zase k číselným počtům a kniha s názvem Výrazy 2 je opravdu úžasná. Ale nejhorší to nebylo, mám 2.
Naši dva angličtináři byli pryč, takže týden bez angličtiny, kdybych nepočítala 3 hodiny konverzace za celý týden, které se dali přežít - tak nějak. Achjo, jen ten test... No copak je normální, když po nás chce datumy a historii? Snad to nebude tak zlé.
Také nám všichni naslibovali spoustu testů, a protože jsme další týden měli projekťák, čeká nás to v týdnu nastávajícím.
No, zase plácám jenom o škole, ale nemějte mi to za zlé, jsem téměř každý den ve škole 7 hodin (a když ne, tak to dorovnají dny delší). :D
Našla jsem si i čas na focení a fotky pro vás připravila, ale jaksi jsem je sem už nedala... Takže je čekejte třeba zítra. :)
No, takový článeček vám jistě stačí. ;D Zatím se mějte. :)

... Jedna z víkendových fotek ...

23.4. - 29.4. 2012 |Yui|

26. dubna 2012 v 20:32 | Yui
Ano, vím. Jeden týden jsem vynechala a dokonce píšu tento už dříve! Proč? Minulý týden by byl nejspíš článek na prd, jelikož nic zajímavého a tento je napsát brzy, jelikož prostě by se z Portsmouth v Anglii psal špatně! :D
Ano, od 28.dubna 13:15 dávám Páá rodičům a odjíždím na výukový zájezd, kde budu byldet u jistých Ackroydových.
Pokaděná až za ušima! Bobky? Ano, mám. Jede s náma škola z Doksů a my s kámoškou, sedíme z naší kšoly až v zadu a za námi asi ještě 6 Doksáků, bůh ví, na koho natrefíme. Co čekat za rodinu? Yes, ta pokaděná nejistota!
Ale jakmile přijedu, pokusim se napsat článek + zážitky + fotky! :)
Už mám zabaleno, ještě chybí pár takových těch základních věcí, které ještě zajista využiju, tak nemá cenu je balit.
Budu jako dítě! Máme totiž s sebou mít jistého plyšáka, kterého nafotíme a uděláme poté prezentaci, jakožto Jeho výlet v Anglii. Já mám roztomilého méďu Šimona, nebo-li Simona.
K tomu všemu, tři (nebo čtyři?) dny chodit do školy, kde budou různí pošuci lidé z různých zemí.. Bojim!
Stejnak se nejvíc těším na Národní park New Forrest a Londýna!!
Dobře, takže já končim a mějte se za týden, možná přednastavim nějaký ten článeček, tak se nedivte.
Bye, my lovely friends :)

9. 4. - 15. 4. 2012 |Yui|

20. dubna 2012 v 16:52 | Yui
Hoja hej :D
Minulý týden Velikonoce, co? Strávila jsem je u kamarádky, čekaly jsme spousty lidí, ale jenom tři skupiny, takže radost, že nebyl moc bolavý zadek, ale zase smutek, že jich bylo málo. Šly jsme ten den spát kolem 3:00, tak jsem doma u Harryho Pottera a Relikvií smrti 2. část usnula.
Teď se dostávám k úterku. Pamatuji si, jak jsem vstávala se slovy ,,Já do školy nechci! Co tam budu dělat, nic mi tam nečeká, nemám se na co těšit." Asi jsem to zakřikla. Hned ten den, první hodinu, příjde ředitelka a vedle ní kluk. Myslím si, že je to bývalý žák, co se jde na nás podívat a ouha! Nový spolužák. Všichni vykulený, protože to je celkem pohlednej, vyspělej kluk, žádnej cucák. Ano, začal se mi líbit na první pohled a jemu moje kamarádka (už mám výzvědy.. :D ). Je mu 15 a má takový delší vlasy, ostře řezanou tvář s krásnýma modrozelenýma očima a oslňujícím úsměvem.. Prostě jsem mu jednoduše podlehla a potom přišlo to, že jsem si s nim psala a zjistila, že se mu líbí ta moje kamarádka.. věřte, je těžké se bavit s někým o koho máte zájem o tom, jak si získat někoho jiného.. Ale vyřešeno je to tak, že ona ho nechce, tak mohu já..
Já vím, jsem jak poblouzněná bárbínka, co tu básní o klukovi, omlouvám se! Ale že jsem díky němu dostala svou první čtyřku za tenhle rok a vůbec z češtiny, protože jsme zrovna z ní psali tu hodinu, co přišel a já se nemohla soustředit.. css! :D
Takže minulý týden utekl opravdu rychle, protože každá hodina s ním, opravdu utíká..
Stihal jsem se zamilovat do nového zpěváka! Alexander Rybak, ale to je myslím jen krátkodobé.
Mimochodem, víte, že Tomáš Klus má novou písničku Iniciativní? Celkem povedená, ale já přidávám písničku od AR.
Můj plán je přidat nějaké fotky, co má různě v archivu, tak se těšte! Mějte se krásně a ahoj.Nemohu se na něj vynadívat, má děsně pěknej pohled, úsměv a oči.. Yui, klid, nebuď jak barbie! :D

9. 4. - 15. 4. 2012 |Kei|

17. dubna 2012 v 15:59 | Kei
Minulý týden začínal Velikonočním pondělím. Ano, ano, probíhalo to jako každý rok > nikomu neotvíráme. Takže celkově pohoda... To je asi vše, co vám o pondělí řeknu, neboť víc toho není.
Pak začala škola... úterý, středa, ve čtvrtek jsem ve škole nebyla, a pak pátek. Nic jsme naštěstí nepsali. :)
Už mám skoro dočtené Zásvětí - trochu odpočívám od Bouře mečů, když mi jde na HBO Hra o trůny II. :) Jinak musím říct, že některé věci se trochu liší, naštěstí jen v maličkostech. :) A jinak - jo, nestahuju to nýbrž se každé pondělí dívám večer na HBO a koukám na díl v aj s titulky. :D
Co jiného? V pátek mi udělal radost jeden spolužák, když se choval trochu jako dřív (normálně? Asi tak nějak ;)).
Mimochodem, už mě všichni s tou jejich zamilovaností štvou a jedna kámoška mi neustále nějaký kluky vnucuje. Hrůza! :D
To je ale asi všechno. ;D Mějte se.

2. 4. - 8. 4. 2012 |Yui|

14. dubna 2012 v 9:15 | Yui
Já vím.. Pozdě. Jenže máme ve škole nového kluka, který mi pobláznil hlavu a nezmohla jsem se témeř na nic, takže teď, když je víkend, se odhodlám, aspoň k novému článku.
Minulý týden byl ve škole pohodový, protože byl krátký a potom nás čekalo pár dní prázdnin, které jsem téměř všechny strávila s přáteli.
Upřímně? Nevím co povídat, mám žaludek jako na vodě. Co jen ti kluci dokážou s holkama udělat, ale o tom zase až v článku o tomto týdnu, teď bych to sem nijak extra zatahovat nechtěla.
Co je nového? Nový plakát Tomáše Kluse! :D Ano, už mi to visí a kouká na mě, až se tu někdy stydím převlékat.
Přemýšlela jsem i nad nějakou pořádnou soutěží, tak se s Kei domluvíme. (Mimochodem, Kei doporučuju, se podívat spíš na Skype, ICQ poslední dobou radši nepoužívám, otravuje mi moc lidí.)
Takže se mějte krásně and Magic with you.
Omlouvám se, že nic nepřikládám, článek psán narychlo.
 
 

Reklama

→ → Jsme členy: