Grafika

Partička

11. července 2012 v 17:24 | Jey
Nějak nám to tu o ty prázdniny vázne, co? Přiznám se, že jsem spíšl íná, než, že bych neměla čas.
Poslední dobou mi nějak začalo bavět vytvářet grafiku a podobně, z čehož vznikl následující obrázek.. Ano, vím, že Igi je odbytej.


Co Váš názor na tuhle čtveřici chlápků? Já se na ně vždycky ráda podívám a zasměju. Nejradši mám Geňu, protože ty jeho zmatený výrazy.. :D
Mohla by být nějaká soutěž, co? Aspoň by se nám i mírně zvýšila návštěvnost. No uvidíe se.
Jo a na Pottermore už jsem zjistila co, jak chodí, tak pohoda!
Tak užívejte prázdniny! :)

Před - Po I.

1. července 2012 v 12:02 | Jey
Doufám, že to Kei nebude vadit, protože originální fotka je její.

Znáte to, když uděláte pěknou fotku, ale je moc tmavá, nebo zase světlá? Já jsem si pokusila s jednou takovou pohrát a.. posuďte sami.

Kliknutím na fotku se zobrazí v orig. velikosti

0.2 design - Swirall

10. června 2012 v 15:15 | Yui
Autor: Yui
Spokojenost: 90%
Komentář: Tohle je lay na jednu virtuální stránku a řekla bych, že kromě záhlaví moc propracovaný neni. Je ale pravda, že ořezávání psů byla celkem zábava a vůbec jsem nečekala, že to dopadne, tak jak dopadlo. Co se mi taky líbí jsou ty jemné barvy. No což, měl celkem ohlas, tak si nemám nač stěžovat. :)

0.1 design - London

7. dubna 2012 v 13:29 | Yui
Autor: Yui
Spokojenost: 95%
Komentář: Můj první povedený design v novém programu, co mám a celkem jsem si ho oblíbila. Proč právě Londýn? Je ve Velké británii, kam se zanedlouho podívám a velice se tam těšim. Citát na záhlaví je v překladu ,,Nepobývej v minulosti, nesni o budoucnosti, soustřeď mysl na přítomný okamžik." a řekl to někdo, koho mám celkem ráda → Buddha.
 
 

Reklama
→ → Jsme členy: