Články

Moje omluva, můj červenec, můj plán

9. srpna 2012 v 12:45 | Kei
Můj plán nevyšel. O prazdninách jsem tu chtěla být víc. Tak nic... Omlouvám se.
Tyto prázdniny jsem celkově velmi zaneprázdněná. Týden v severních Čechách, 3 dny v Polsku, 5 dní ve Švýcarsku a čeká mě ještě týden na Moravě. K těm nejlepším zážitkům patří výšlap na Ještěd, muzeum Kinematografie v Lodži, ve Švýcarsku pak noc 1. srpna, kdy jsme byli ve správný čas na správném místě a viděli jsme ohňostroje ze spousty měst kolem a pak švýcarská zoo. :)
Na konci srpna bych tu být už měla. :D Nic neslibuji, ale pokusím se přidat zapomenuté fotky z jara, nějaké fotky z prázdnin a pak bych konečně chtěla rozjet nový projekt. :)
z dovolené, Německo

I need that one thing

29. července 2012 v 15:07 | Jey
Zdravím, dlouho jsme se neozvaly, ale ty prázdniny.. Já jsem k tomu všemu věčně zažraná v knížkách.
Moc se toho zatim neudálo, nikam jsem nejela, max. k babičce, co je ode mě kousek.
Ale dneska a včera jsme byli na pouti a jsem naslazená k prasknutí, což je má oblíbená činnost o prázdniny a asi jediné, co na těch prázninách miluju.
Také nám začala Olympiáda! Kdo koukal na zahájení? Jááá :D A musím říct, že na to, jak nepláču, tak to na mě udělalo hrozný dojem, obzvlášť, když jste tam byli a koukali na místa, kudy jste chodili a podobně..
Mám ještě skvělou zprávu! V nejbližší době mě budete moct vidět na webu Fotografia.blog.cz, kde jsem něco, jako správce, který se stará o soutěže a možná budu mít tu čest s tématem měsíce. :)
Já přikládám fotku mé momentální lásky, se kterou trávím každou chvíli, až z toho každému hrabe a mějte se.

Přiletěl jsem

19. července 2012 v 11:18 | Jey
Huráá! Knihy už druhým dnem mám a jsem naprosto zažraná do prvního dílu. Je fajn, že znám i filmy, protože vim, jak kdo vypadá a tak nějak si i představuju rovnou hlasy.
Když mi v úterý knížky přišly, přečetla jsem sotva 17 stran, nějak jsem tomu nemohla uvěřit, ale včera jsem to napravila a 100 stran je dávno za mnou! :)
Mimochodem, narazila jsem na jedné FB stránce na tuto fotku ↓. Že je to Niall? Ale je úplně jinej, neni takovej ten roztomilej, ale tenhle Niall je.. Sexy.. :D Kterej se Vám líbí víc? Anne, co myslíš? :P

Fotka: Moje Aktualne Pozadie na Twitteri ! :) Ak chcete follownite ma ->https://twitter.com/Martinaimova P->10 LIKE E->20 LIKE R->30 LIKE F->40 LIKE E->50 LIKE C->60 LIKE T->70 LIKE <3 *M*

Jak se cítíš?..Jako nočník.

17. července 2012 v 11:25 | Jey
Já vim, já vim.. Aktvita v tabu, ale přiznejme si to, kdo rád o prázdniny nelenoší?
A jááá (snad) ode dneška budu mít jiné starosti. Jo, někomu nepříjde čtení fajn, ale mně příjde 7 nesmrtelných knih.
Kdo ví? YES! Dneska očekávám všechny knihy o Harry Potterovi.
Jsem ráda, že jsem je chytla celkem za slušnou cenu. 989 Kč a poštovné zdarma neni tak hrozné, ne?
Takže je jasné, že s blogování se to moc nepolepší, budu totiž zabořena myslí úplně v jiném světě.
Je fakt, že hodně lidí na mě kouká jak na debila, že si objednávám knihy, které stejnak vím, jak dopadnou a můžu kouknout na film, jenže to určitě není ono! Bůh ví, co všechno z těch knih vynechali!
Tak já jdu čekat na balík! Mějte se famfárově :)


btw: Jak se vám líbí můj nový účes? :)

Zase v tom lítám

4. července 2012 v 15:22 | Jey
Už zase jsem až po uši v Harry Potterovi. Zkusila jsem Pottermore.com a vůbec se nemohu hnout z poslední kapitoly Kamene mudrců. Mám dodělanou celou "knihu" ale do další mi to nechce pustit a v té první se mi zdá, že jsem udělala snad vše. PROSÍM! Ten, kdo to hraje, nevíte co dělat? Moc bych byla vděčná za radu.
Byla jsem zařazená do Mrzimoru.. Kolej, kterou jsem čekala nejméně, ale jsem nadšená.

K tomu jsem se rozhodla napravit si reputaci a objednala si všech 7 knih. Sice příjdou až po 16. ale váže se k nim spousta slev a podobně, tak jsem šťastná.

Tak to je tak nějak vše, chtěla jsem jen pooprosit o radu.

Vysvědčení

29. června 2012 v 18:23 | Jey
Úvodem - Mohli jste si všimnout, že nám přibil nový projekt, který vymyslela Kei a myslím, že je povedený.
Dále máme už i soutěže! Tim pádem se dá nějaká očekávat. :)
Ještě jedna novinka! Z Yui se nám oficiálně stává Jey!

Nyní, ale k tématu. Dnes se rozdávalo vysvědčení. Pro někoho radostný okamžik, pro jiné ne. Jedni ho dostávají prvně, druzí naposled.. Já osobně prožívám den smutku. Kluk, co se mi líbí vychází naší školu a já dnešní poslední den spíš probrečela. I když vysvědčení tak špatné nebylo!

Snad nevadí, že za Kei řeknu, že dostala 4 dvojky a to je na gymplu, takže potlesk!
Teď se pochlubím já.. 8. třída základní školy a dopadnu příšerně! Ošklivý jednotvárný vysvědčení, až se mi ze slova výborný začíná dělat špatně! Jediná ze třídy, horší už byla jen holka s jednou dvojkou, po ní se dvěma.
Pěkné vysvědčení a mně to nedokáže zlepšit náladu. No nevadí, jak jste dopadli vy? Byl doma výprask, nebo jdete oslavovat?

Dobbyho narozeniny

28. června 2012 v 14:03 | Kei
Dnes by byl měl mít Dobby, domácí skřítek, narozeniny. Je to jedna z velmi oblíbených postav z Harryho Pottera, kterému pomáhal.
Původně sloužil Malfoyovým, ale Harry ho podvodem osvobodil, a tak se Dobby stal svobodným skřítkem. Dobby umírá v sedmé knize (u filmu v sedmém díle). Jeho poslední slova k Harrymu jsou stejná, jako ta první. "Harry Potter"

Vzpomínáte si, jak zemře? Chudinka... Byla jsem na tom v kině. Celé kino smutné a kámoška začala brečet. A ta druhá si z ní dělala srandu a měla takový kecy, že jsem se neudržela a sotva jsem se držela, abych se nerozesmála nahlas. A úplně to stejné se stalo, když byl Harry na tom bílém nádraží. :D Jo, Dobby. Byl hrozně roztomilý, je to i jedna z mých oblíbených postav. :)Těžké poslání

26. června 2012 v 15:04 | Yui
Co to znamená? Například to, jak je někdy člověk v časové tísni, jako třeba já teď.
Zanedlouho (ve čtvrtek) škola pořádá školní akademii.
Přípravy? Samozřejmě, že až teď, poslední týden. Máme na to už jen dva dny a zkoušíme jako diví.
K tomu všemu to já uvádím a program, co vše tam bude jsem dostala až dneska. Tudíž já jdu honem vymýšlet text, který mi ještě zítra učitelka upraví (doufám, že ne!) a potom se ho honem, honem učit.
Myslim, že to už letos nebude tak velká akce, jako to byla vloni na oslavu 100 let školy.
Ještě, že je téma "Zdravá výživa" opravdu záživné! (Samozřejmě ironie!)
Tak mi prosím držte palce, jdu najít svou múzu.

Home is Doma

22. června 2012 v 15:50 | Yui
Jsem doma!
Líbilo se mi tam? No musim uznat, že až na ty lidi moc ne. Opravdu, po těch vedoucích a podobně se mi stýská víc, než po chatkách s masážní sprchou, či 18 km túře..
Fotky? Nemám! Měli jsme zakázané telefony, tak jsem se foťák ani nedovolila vytáhnout a hodně mi to mrzí.
Moc nových přátel jsem si nenašla, opravdu spíš jen ty vedoucí, nebo úžasného nočního hlídače..
Prvních pár dnů jsme na to strašně nadávali. Že je to jako tábor, že s námi jednají hrozně a podobně. Poslední dva dny jsme pomalu brečeli, že nechceme domu. Jak typické!
No co, aspoň mám tři diplomy. Jeden za hru s názvem "Latrýna", další za nejlépe uklizenou chatku a poslední za přehazování páťáků. Kdo nerozumí tomu poslednímu → hrála jsem proti nim ořehazovanou.
K tomu všemu mám z řeky nějakou vyrážku.. Chjo. I tak bych se tam celkem chtěla příští rok vrátit! :)

¨

Bez práce nejsou koláče

19. června 2012 v 19:26 | Kei
Ve škole se mi zítra uzavírají známky, většinu už ale znám. Tohle pololetí je mnohem lepší, a to nejenom proto, že jsem se pořádně připravovala na testy. :) Hodně je to znát na matice, kde mám průměr 1,7 nebo na fyzice, z které dostanu 1. :D Hahá, jsem na sebe hrdá. :D Btw, zítra píšu poslední test, který mi rozhodne známku, tak mi držte palce. :) Umím to, tak snad budu mít za 1. :)
Platí, že se 20. ozvu (od zítřka už totiž nic nedělám :P :D). Měla bych pak psát celkem často. Napadlo mě, že bych psala na různá témata, co mě napadnou. A také bych chtěla rozvíjet přes prázdniny své tvůrčí schopnosti, tak se pustím do nějaké další přihlouplé povídky případně do více kratších. :D

Nevypadají úžasně, ale jsou dobré. :) Jen škoda, že se ta fotka k článku tématicky vůbec nehodí. :D


 
 

Reklama

→ → Jsme členy: