Recenze → Smrtící polibek

10. června 2012 v 11:07 | Yui |  Co my na to

Základní Infomace
Autor: Alice Moss
Nakladatelství: Levné knihy
Ilustrace: bez ilustrací, fotografie na obalu: ?

Stručný popis
Když drsný Finn a okouzlující Lucas přijedou do Winter Millu, život šestnáctileté Faye McCarronové se začíná pořádně zamotávat. Dva chlapci bojující o její srdce jsou jen začátek; ve městě se dějí neblahé věci. V lesích je nalezeno mrtvé tělo, motocyklový gang se potlouká po okolí a sníh prostě nepřestává padat... Něco zlého se dává do pohybu a jedině Faye a její nejlepší kamarádka Lis to mohou zastavit. Jak teplota klesá a noci Halloweenu se krátí, dívky musejí odhalit tajemství Winter Millu - než bude příliš pozdě!

Hodnocení
Po přečtění se kniha zapojila k mým nejoblíbenějším. Nejlepší na ní je, že člověk očekává pouze dobrodružný žánr, ale pozor, je to i fantasy. Nebudu vám říkat, co se semele, je to na tom totiž téměř to nejlepší. Další plus si u mě udělaly krátké kapitoly, které mají tak dvě, tři stránky. Čte se to potom lépe a člověk si snáze zapamatuje, kde skončil. Co se mi nelíbí je, že tam není nijak objasněné to mrtvé tělo.
Myslím, že knihu si obzvlášť oblíbí ženy, které se do Faye vcítí, když si vybírá mezi dvěma muži a poté, co všechno je třeba obětovat.. Nebudu prozrazovat děj, jen si to přečtěte sami, těch 268 stránek stojí za to.

Tato kniha má dokonce i trailer, který si dovoluji zde zveřejnit. :)

 


Komentáře

1 Anne Anne | Web | 10. června 2012 v 15:07 | Reagovat

Ano,krátké kapitoly se mi taky čtou lépe,iděj mě zaujal. Kouknu se,jestli ji mají v knihovně:)
Určitě twitter zkus, taky jsem dlouho váhala,ale teď jsem nadprůměrně spokojená!!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
→ → Jsme členy: