Film → Sněhurka a lovec

27. června 2012 v 14:04 | Yui |  Co my na to

Sněhurka a lovec


USA, 2012
Dobrodružný / Fantasy / Akční / Drama
Režie: Rupert Sanders
Obsazení: Kristen Stewart, Charlize Theron, Chris Hemsworth, Ian McShane, Bob Hoskins, Sam Spruell, Toby Jones, Eddie Marsan, Ray Winstone, Nick Frost, Sam Claflin, Lily Cole, Dave Legeno, Vincent Regan, Rachael Stirling, Izzy Meikle-Small, Noah Huntley, Mark Wingett, Liberty Ross

poster
Obrázek → Odkaz na ČSFD
Text distributora:
Mocná čarodějnice Ravenna se lstí vetřela do přízně krále prosperující a mocné říše, který z ní záhy udělá královnu a pak zemře. Ravenně ale podle proroctví kouzelného zrcadla stojí ve štěstí nevlastní dcera Sněhurka a posedlost vlastní krásou, kterou by si ráda uchovala navěky. Všechny problémy by vyřešila Sněhurčina smrt, jenže dívka právě uprchla z domácího vězení do Temného lesa, odkud se ještě nikdo živý nevrátil. Ale královna potřebuje mít jistotu, a tak si najme odvážného lovce, který dostane za úkol ji vystopovat a přivést zpátky. Jeho sebevražednou misi komplikují nejen podivuhodní obyvatelé, kteří les obývají, ale také to, že Sněhurka není jen tak obyčejná holka. Klidu na práci lovci nepřidává ani statečný princ, jenž pro ni má slabost už od dětství, a hlavně partička sedmi trpaslíků, kteří sice nejsou tak roztomilí jako Prófa a Stydlín, zato se umí náramně ohánět se sekyrou a vědí, že se Sněhurkou jim svitla naděje na záchranu temnotou zmítané říše.

Mé hodnocení: Netajím se tím, že jsem Kristen neměla ráda. Ano, pomalu jsem jí nesnášela, ale po shlédnutí tohoto jsem na ní úplně změnila názor.
Kdo by neznal pohádku o Sněhurce? Téměř každý a mě nepřestane udivovat, jak filmaři dokáží natočit již tak známou pohádku úplně jiným a neokoukaným způsobem! Co mi vadí je lehce nedokončená postranní zápletka. Nebudu prozrazovat jaká, koukněte se na film, ale možná, že mi název napovídá.. Kdo ví a to je právě na tom to dobré, můžu si konec domyslet podle sebe! Na film se doporučuju podívat, je to silný zážitek, když jste na tom v kině! :)


Trailer filmu:


Zdroje: Já a ČSFD.cz
 


Komentáře

1 Katherine Katherine | Web | 27. června 2012 v 16:14 | Reagovat

Taky jsem Kris neměla ráda, nelíbila se mi jak hraje ve Stmívání, ale po zkouknutí jiných filmů kde hraje, jsem změnila názor. Jinak se mi tenhle film strašně líbí a soundtrack je taky skvělý.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
→ → Jsme členy: