Tomáš Klus - 26!

15. května 2012 v 11:10 | Yui |  Články
Je to tady! Tomáš Klus má narozeniny. Je těžké psát takto o někom, ke komu máte velikou úctu, protože víte, ať napíšete cokoliv, stejně to je málo.
VŠECHNO NEJLEPŠÍ!
Řekla bych, že zrovna Tomáš je v poslední době jedním z největších objevů hudebního branže. Má důvtipné a bohužel mnohdy pravdivé texty.
Dovoluji si říct, že ani jeho vzhled není tak zcela k zahození. Zpěvák s krásným hlasem, skvělými texty, hrající na kytaru, bývalý profesionální sportovec a herec s krásným úsměvem a pohledem vůbec. No jaká dívka by neodolala?
Ano zmínila jsem již toho herce. V krásném světle je vidět v pohádce Tajemství staré bambitky, kde si splnil sen hrát prince. Nedavno jsem dokonce koukala na Rytmus v patách, který mě jako film neoslovil, ale v pár scénách je viděn zrovna i Tomáš a nejnespravedlivější je ta, kde ho odvádí policisté, tak jsem si v duchu řekla ,,Kde udělali soudruzi chybu?" Myslím, že není od věci zveřejnit pár jeho písní. Pár? Trošku víc jich bude, z každého jeho CD aspoň tři, i když u Hlavní uzávěr splínu a Cesta do záhu(d)by jen tři bude opravdu, opravdu obtížné.
P.S. Nezapomněla jsem na Anne, kderá má dnes také narozeniny, takže přeju vše nejlepší! :)


1. Racek - Nina
Byla by hloupost sem nedát tuto písničku, když je jedna z těch nejlepších z Racka. Je sice trošku divné, že to Tomáš zpívá, jakožto žena, ale má to své kouzlo a mluví to o lásce.

2. Racek - Pánu bohu do oken
Je pěkné prosadit svůj názor. Proč ne písní, když je celkem pravdivá a Tomáš ví o čem mluví, ke všemu se nebojí s tím jít rovnou do televize. Člověk se nesmí stydět za své dílo a musí ho umět prosadit, oni se potom najdou lidé, co se s ním spojí.
3. Racek - Ledaco
Na konec jsem z tohoto CDéčka vybrala jednu, kterou mám ráda já. Rým štrůdl - gůgl rozhodně stojí za zmínění. Řeakla bych, že má celkem i Vánoční atmosféru.
4. Hlavní uzávěr splínu - Neklid
Musím ji sem dát, prostě musím! Tohle je písnička, díky které jsem se začala o Toma více zajímat a poté se do něj zamilovala. Neni moc optimistická, ale prostě ve mně vzplanula jiskra.
5. Hlavní uzávěr splínu - Z deníku (Grušence)
Tadya písnička je úžasně nazpívaná, protože ten zpěv tak hladí po duši a je to, jako by vám to zpíval přímo do uší (nejlepší je jí mít ve sluchátkách). Já si u ní vždycky skvěle pobrečim, zrovna když se mi chce.
6. Hlavní uzávěr splínu - LeHomole
Jak je obtížné mít jinou orientaci, než se od nás očekává.. Jenže já si u týhletý vždycky skvěle zazpívám i zatancuju, mně příjde celkem veselá, i když jsem díky ní měla jeden čas problém s kamarádem, který ji nesnáší a nesnáší i Kluse.. Ano, je to bývalý kamarád. ;)
7. Cesta do záhu(d)by - Jednoduchá
Nyní vám zahrajeme písničku sympatického písničkáře.. Co více říct? Mám Tě ráda, mám tě rád.
8. Cesta do záhu(d)by - Pocity
Jedna z nejpovedenějších z tohoto alba. ,,Z posledních pocitů poskládám ještě jednu úžasnou chvíli. Je to tím, že jsi tu." Nezlobila bych se, kdyby mi to někdo řekl. :) ,,Jenže ty neslyšíš, jenže ty neposloucháš.." Musím říct, že pro mě, jakožto nešťastně zamilovanou je tato písnička pomalu nejvhodnější.
9. Cesta do záhu(d)by - Š.a.M.a.N
Na Tomáše nezvyk, co? Jenže to má svoje kouzlo! ,,Ty, kdo máš hlas, tak se mnou - DOBRÝDÉN!"
+ bonus 10. Iniciativní
Myslím, že nejnovější písnička od Toma? Co říct.. Nebojte se také prosadit názor!

Zdroje obrázků: Tomáš Klus - Osobnosti.cz, Sedmikráska - flora173.blog.cz
 


Anketa

Lord Voldemort nebo Vy-víte-kdo?

Lord Voldemord
Vy-víte-kdo
Já!

Komentáře

1 Anne Anne | Web | 15. května 2012 v 19:33 | Reagovat

Doufám,že nezapomenu něcvo říct,chci toho říct hodně:).
Za prvné moc moc moc děkuji,že sis na mě vzpoměla,ak v kmentářích tak v článku - nesmírně si toho vážím a strašně moc jsi mě potěšila!DĚKUJU!:)
Potom mě pobavila tvoje anketa :D Nedalo nehlasovat pro "Já" protože mám ráda ty vtipné odpovědi :DD
Tomáš byl v "Rytmus v patách" ? Že bych se podívala?;)
S tvým váběrem naprsto souhlasím!:) Já bych teda neuměla u Cesty do Záhu(d)by vybrat jen tři. Tohle album miluji ze všeho nejvíc. Š.a.M.a.N. "Až naprší a uschne!" :DD - jak skvělá písnička! Ale..všechny jeho písničky jsou skvělé!
Nina je zajímavá tím,že ji zpívá jako žena-proto se mi tak líbí.
A kdybych dělal svůj výběr,nezapoměla bych asi ještě na Dopis,Marii,Kfjetinu a Do nebe(Říkám že první album mám nejradši!):)
Pánu bohu do oken - Miluju. Strašně mě dostalo jak í zpíval někde na Českém Slavíkovi,tuším. A všichni tam byli takoví osýchaví k potlesku(precijen něco tak společenského :D - dobře on!), ale jakmile ji zazpíval v Show Jana Krause,potlesk jak ...velikééj! :D
Takže přeji-VŠECHNO NEJLEPŠÍ,TOMÁŠI!
A tobě ještě jednou děkuju!:)))

2 Elsa Elsa | Web | 21. května 2012 v 14:59 | Reagovat

Já vím že se o něm poslední dobou hodně mluví, ale moc jeho písniček neznám (znám asi tak přibližně jednu, ehm.. :D).. Budu to muset napravit! :D

3 Elsa Elsa | Web | 29. května 2012 v 16:55 | Reagovat

No to teda koukej! :D Protože kdo neviděl AVPM, přišel fakt o hodně :P :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
→ → Jsme členy: