Duben 2012

16. 4. - 22. 4. 2012 |Kei|

28. dubna 2012 v 15:12 | Kei |  One year from our lives
Opět pozdě. No co se dá dělat. Vysvětlení pro vás budu mít v pondělí :P :D
Takže... Minulý týden jsem konečně dostala známku ze čtvrtletky z matiky a víc šťastná být asi nemůžu, neboť mám za 1! :)) Také jsme psali z matiky další test, no škoda že už nerýsujeme - vrátili jsme se zase k číselným počtům a kniha s názvem Výrazy 2 je opravdu úžasná. Ale nejhorší to nebylo, mám 2.
Naši dva angličtináři byli pryč, takže týden bez angličtiny, kdybych nepočítala 3 hodiny konverzace za celý týden, které se dali přežít - tak nějak. Achjo, jen ten test... No copak je normální, když po nás chce datumy a historii? Snad to nebude tak zlé.
Také nám všichni naslibovali spoustu testů, a protože jsme další týden měli projekťák, čeká nás to v týdnu nastávajícím.
No, zase plácám jenom o škole, ale nemějte mi to za zlé, jsem téměř každý den ve škole 7 hodin (a když ne, tak to dorovnají dny delší). :D
Našla jsem si i čas na focení a fotky pro vás připravila, ale jaksi jsem je sem už nedala... Takže je čekejte třeba zítra. :)
No, takový článeček vám jistě stačí. ;D Zatím se mějte. :)

... Jedna z víkendových fotek ...


23.4. - 29.4. 2012 |Yui|

26. dubna 2012 v 20:32 | Yui |  One year from our lives
Ano, vím. Jeden týden jsem vynechala a dokonce píšu tento už dříve! Proč? Minulý týden by byl nejspíš článek na prd, jelikož nic zajímavého a tento je napsát brzy, jelikož prostě by se z Portsmouth v Anglii psal špatně! :D
Ano, od 28.dubna 13:15 dávám Páá rodičům a odjíždím na výukový zájezd, kde budu byldet u jistých Ackroydových.
Pokaděná až za ušima! Bobky? Ano, mám. Jede s náma škola z Doksů a my s kámoškou, sedíme z naší kšoly až v zadu a za námi asi ještě 6 Doksáků, bůh ví, na koho natrefíme. Co čekat za rodinu? Yes, ta pokaděná nejistota!
Ale jakmile přijedu, pokusim se napsat článek + zážitky + fotky! :)
Už mám zabaleno, ještě chybí pár takových těch základních věcí, které ještě zajista využiju, tak nemá cenu je balit.
Budu jako dítě! Máme totiž s sebou mít jistého plyšáka, kterého nafotíme a uděláme poté prezentaci, jakožto Jeho výlet v Anglii. Já mám roztomilého méďu Šimona, nebo-li Simona.
K tomu všemu, tři (nebo čtyři?) dny chodit do školy, kde budou různí pošuci lidé z různých zemí.. Bojim!
Stejnak se nejvíc těším na Národní park New Forrest a Londýna!!
Dobře, takže já končim a mějte se za týden, možná přednastavim nějaký ten článeček, tak se nedivte.
Bye, my lovely friends :)


Co archiv dal - Koťata

22. dubna 2012 v 13:27 | Yui |  Fotky
Naše kočka = Perfektní zdroj koťat. Každý rok, aspoň dva vrhy. Já to beru pozitivně - Mám co fotit. Roztomilá koťata jsou skvělé modely, pokud zrovna neutikaj, nelížou objektiv, nevykonávaj potřebu, nelítaj za svou matkou, netočí se k vám zády.. Dobře, vyfotit pěkně kotě je někdy záhul. Já se s vámi podělím o ty podařené fotky. :)

Co archiv dal - Zimní krajina

22. dubna 2012 v 10:32 | Yui |  Fotky
Slíbila jsem to, plním to! Přidávám fotky, z mého celkem bohatého archivu a začínám asi svýma prvníma pořádnýma fotkama a to Zimní krajinou. Já vím, že už je jaro, kvetou kytičky, ale já mám ráda i zimu, tak se nic nestane. Ostatně kytek v archivu mám celkem dost, tak je, na co se těšit.

9. 4. - 15. 4. 2012 |Yui|

20. dubna 2012 v 16:52 | Yui |  One year from our lives
Hoja hej :D
Minulý týden Velikonoce, co? Strávila jsem je u kamarádky, čekaly jsme spousty lidí, ale jenom tři skupiny, takže radost, že nebyl moc bolavý zadek, ale zase smutek, že jich bylo málo. Šly jsme ten den spát kolem 3:00, tak jsem doma u Harryho Pottera a Relikvií smrti 2. část usnula.
Teď se dostávám k úterku. Pamatuji si, jak jsem vstávala se slovy ,,Já do školy nechci! Co tam budu dělat, nic mi tam nečeká, nemám se na co těšit." Asi jsem to zakřikla. Hned ten den, první hodinu, příjde ředitelka a vedle ní kluk. Myslím si, že je to bývalý žák, co se jde na nás podívat a ouha! Nový spolužák. Všichni vykulený, protože to je celkem pohlednej, vyspělej kluk, žádnej cucák. Ano, začal se mi líbit na první pohled a jemu moje kamarádka (už mám výzvědy.. :D ). Je mu 15 a má takový delší vlasy, ostře řezanou tvář s krásnýma modrozelenýma očima a oslňujícím úsměvem.. Prostě jsem mu jednoduše podlehla a potom přišlo to, že jsem si s nim psala a zjistila, že se mu líbí ta moje kamarádka.. věřte, je těžké se bavit s někým o koho máte zájem o tom, jak si získat někoho jiného.. Ale vyřešeno je to tak, že ona ho nechce, tak mohu já..
Já vím, jsem jak poblouzněná bárbínka, co tu básní o klukovi, omlouvám se! Ale že jsem díky němu dostala svou první čtyřku za tenhle rok a vůbec z češtiny, protože jsme zrovna z ní psali tu hodinu, co přišel a já se nemohla soustředit.. css! :D
Takže minulý týden utekl opravdu rychle, protože každá hodina s ním, opravdu utíká..
Stihal jsem se zamilovat do nového zpěváka! Alexander Rybak, ale to je myslím jen krátkodobé.
Mimochodem, víte, že Tomáš Klus má novou písničku Iniciativní? Celkem povedená, ale já přidávám písničku od AR.
Můj plán je přidat nějaké fotky, co má různě v archivu, tak se těšte! Mějte se krásně a ahoj.Nemohu se na něj vynadívat, má děsně pěknej pohled, úsměv a oči.. Yui, klid, nebuď jak barbie! :D

9. 4. - 15. 4. 2012 |Kei|

17. dubna 2012 v 15:59 | Kei |  One year from our lives
Minulý týden začínal Velikonočním pondělím. Ano, ano, probíhalo to jako každý rok > nikomu neotvíráme. Takže celkově pohoda... To je asi vše, co vám o pondělí řeknu, neboť víc toho není.
Pak začala škola... úterý, středa, ve čtvrtek jsem ve škole nebyla, a pak pátek. Nic jsme naštěstí nepsali. :)
Už mám skoro dočtené Zásvětí - trochu odpočívám od Bouře mečů, když mi jde na HBO Hra o trůny II. :) Jinak musím říct, že některé věci se trochu liší, naštěstí jen v maličkostech. :) A jinak - jo, nestahuju to nýbrž se každé pondělí dívám večer na HBO a koukám na díl v aj s titulky. :D
Co jiného? V pátek mi udělal radost jeden spolužák, když se choval trochu jako dřív (normálně? Asi tak nějak ;)).
Mimochodem, už mě všichni s tou jejich zamilovaností štvou a jedna kámoška mi neustále nějaký kluky vnucuje. Hrůza! :D
To je ale asi všechno. ;D Mějte se.

2. jarní fotografie - 8. 4. 2012

14. dubna 2012 v 14:27 | Kei |  Fotky
Některé fotky jsou na designu, přesto je sem dávám :) Snažím se poslední dobou fotit víc a víc tak, aby fotky měly nějaký nápad a byly originální. Chystám se také na nějaké ty smysluplnější fotky, než jsou květiny, ale já miluju fotit květiny.. Vždycky běhám po celé zahradě a hladám sebemenší kvítky, které by se mi líbily. :))2. 4. - 8. 4. 2012 |Yui|

14. dubna 2012 v 9:15 | Yui |  One year from our lives
Já vím.. Pozdě. Jenže máme ve škole nového kluka, který mi pobláznil hlavu a nezmohla jsem se témeř na nic, takže teď, když je víkend, se odhodlám, aspoň k novému článku.
Minulý týden byl ve škole pohodový, protože byl krátký a potom nás čekalo pár dní prázdnin, které jsem téměř všechny strávila s přáteli.
Upřímně? Nevím co povídat, mám žaludek jako na vodě. Co jen ti kluci dokážou s holkama udělat, ale o tom zase až v článku o tomto týdnu, teď bych to sem nijak extra zatahovat nechtěla.
Co je nového? Nový plakát Tomáše Kluse! :D Ano, už mi to visí a kouká na mě, až se tu někdy stydím převlékat.
Přemýšlela jsem i nad nějakou pořádnou soutěží, tak se s Kei domluvíme. (Mimochodem, Kei doporučuju, se podívat spíš na Skype, ICQ poslední dobou radši nepoužívám, otravuje mi moc lidí.)
Takže se mějte krásně and Magic with you.
Omlouvám se, že nic nepřikládám, článek psán narychlo.

Pátek 13.

13. dubna 2012 v 19:10 | Kei |  Články

Dnešek nešťastným dnem? Kdepak. ;) Znám lidi, pro které byl dnešní den opravdu těžký a celý plný složitých překážek. Pro mě ale takový nebyl. První hodinu ve škole mě čekala jistá smrt - tedy alespoň jsem si to myslela. Skoro jsem přišla pozdě (vůbec ne, ale z té nervozity bych tam nebyla včas snad ani kdybych přišla půl hodiny před začátkem hodiny) a pak ten zvonek! Smrt se blížila i tak to vypadalo, ale nakonec místo zloby, kterou by si na děcka vylévala, se nám dostalo úsměvu a pohodové, hezké hodiny. Ano, naše občanská výchova a náš učitel, který nám na ní byl přidělen zcela nově. :D Potrpí si na přesné definice a správnou gramatiku - čeština, ta je jeho.. A kafe! :D
Každopádně, celý den byl naprosto klidný, bez zmatků či naštvání, dokonce jsem byla v jistých chvílích upřímně potěšena. :))
A co vy? Pátek třináctého, snad jste přežili. :D

→ → Jsme členy: