Únor 2012

20. 2. - 26. 2. 2012 |Kei|

28. února 2012 v 10:19 | Kei |  One year from our lives
Zdravím! :)
Od neděle do středy jsem byla nemocná a ve škole jsem se objevila až ve čtvrtek a v pátek. Psali jsme pár testů a udělala jsem jeden průser, ale moje blbost. :D Ještě že z toho nemám depku nebo tak něco, já se tomu jenom směju. :D
Když jsem tedy byla nemocná, dočetla jsem Vampýrskou akademii. Fakt skvělý. Každopádně to nedopadlo tak jak jsem chtěla, ale konec byl dobrý - alespoň tak. Furt jsem říkala, že když si nevybere Adriana (kdo četl, ví), tak že ty knížky zapálim. :D Adriana si nevybrala, ale knihy už mají své právoplatné místo v knihovně. ;D
Taky mi začaly prázdniny. A protože jsem ve čtvrtek viděla skvělej anime film, o kterém jsem si nejdříve myslela, že to bude hloupost, rozhodla jsem se, že se podívám ještě na další dva od stejného autora. Takže jsem viděla rovnou tři: Cesta do fantazie, Princezna Mononoko a Zámek v oblacích. Pokud jste příznivci anime, doporučuju. Nejvíc se mi líbil ten poslední, Zámek v oblacích. Krom těch dvou jsem o víkendu viděla ještě Červenou karkulku (2011) a 5 centimetres per second (další anime) + mám staženého Bladea 2. ;D Hezký výčet filmů, že? :D
A jelikož máme ty prázdniny, tak taky máknu na blogu, tudíž čekejte nějaké články. ;) Pak snad budu v tempu schopná pokračovat.. :)
Mějte se! :)


Recenze → Lexikon Harryho Pottera

27. února 2012 v 14:16 | Yui |  Co my na to

Základní Infomace
Autor: Steve Vander Ark
Nakladatelství: Slovart
Ilustrace: bez obrázků

Stručný popis
Inu, jak popsat lexikon. Rozhodně to neni nic, co by jste si vzali před spaním do postele a začetli se do příběhu, když ho nemá, pouze stručné informace o určitých věcech, osobách, kouzlech atp., co se v knihách vyskytly.

Hodnocení
I přes to, že to je spíše orientační a člověk se do toho opravdu nezačte, tu knihu mám ráda. Dozvěděla jsem se spoustu věcí, které jsem doteď netušila, nebo objevila několik faktů, co jsem přehlédla. Když potřebuju něco najít, snadno se to vyhledá a obdivuju toho, co to všechno dal dohromady, protože to musela být opravdu fuška. Takže klobouk dolů. Kdo má o svět HP opravdu zájem a chce se dozvědět i několik maličkostí, třeba kdo se původně měl v knize objevit, kdo byl napsán na předběžném seznamu prvního ročníku spolu s Harrym, ale nakonec se vyškrtnul, tak vřele doporučuju.


3. design

27. února 2012 v 14:04 | Kei |  Blog
Autor: Kei
Spokojenost: 90%
Komentář: S tímhle jsem byla hodně spokojená, i když byl jednoduchý. Design, i přes to, že byl v chladných modrých barvách, byl příjemný a vločka se sněhuláčkem mu dodávaly na zimním dojmu.
Od - do: 8.1.2012 - 27. 2. 2012

20.2.-26.2.2012 |Yui|

27. února 2012 v 11:41 | Yui |  One year from our lives
Ahojda!
Tak, jak vidíte máme nový lay, mé výroby, ale při nastavování jsem narazila na to, že mi vůbec, ale vůbec nešel nastavit okraj, ale nějak jsem ten problém vyřešila.
Já teď s Kei mám lážo plážo, máme prázdniny!
My vám vlastně nikdy neřekly, v jakém jsme stavu, co? Friends ;) Bohužel jenom přes net, ale nějakej ten srázek plánujem. Aspoň doufám.
Minulý týden se stala strašně trapná věc. Dostala jsem první trojku za letošní rok! Já vim, trapnýýý. :D
V poslední době se mi zdají podivné sny.. O jisté osobě, která jsem doufala je vyřešená, ale, jak zjišťuju, asi ne. Občas mi to trápí, ale ono se to vyřeší, to bude dobrý.
Jelikož mám ty prázdniny, konečně hodim nějakou tu recenzi, mám dokonce i novou knížku, takže by možnáá eventuálně mohly být dvě. Že bych sem hodila ještě tu mou oblíbenou? Inu uvidíme, ještě mám totiž v plánu vzkřísit jednu virtuální psí chovku, kterou bývalá majitelka z neznámého důvodu zrušila a všechny strašně šokovala.
Tak se mějte pěkně a zatim! :)

13. 2. - 19. 2. |Kei|

22. února 2012 v 16:16 | Kei |  One year from our lives
Konečně! :D
Můj týden byl obyčejný a bez zvláštností. Je toho ale tolik, co bych chtěla napsat, že nevím, kde začít. :D Stejně zas nic zázračnýho nenapíšu, protože všechny ty hory věcí navazují na sebe a je jich fakt docela dost. A navíc by to nejspíš byly nesmyslný a nepochopitelný blbosti. :D
Psali jsme pár testů, nic hroznýho, známky ještě nemám.
V sobotu jsem byla s kámoškou. Na procházce a pak jsme ještě byly u nás. Další skvělej den. Poslední dobou mám každej týden jeden takovej. :D Docela dobrý, i když ne moc pozitivní no. :)
A další, ne moc pozitivní zpráva, v neděli jsem onemocněla.
Tak asi tak. :D Jo! A ještě jsem si hodně oblíbila Hollywood Hills, Diamonds a Forever Yours od Sunrise Avenue. ;)


13.2.-19.2.2012 |Yui|

20. února 2012 v 14:39 | Yui |  One year from our lives
Zdravím :)
Tak jsme měli Valentýn, že? Nesnášim ho! Děsně depresivní svátek. Jak jsem ho slavila? Ostatně jako každý rok → deprese. Prostě samotná to nemá cenu.
Upřímně, minulý týden byl celej tak nějak ve znamení deprese.
V pondělí jsme byli se školou v technickém muzeu Praha, kde jsme dostávali héliové balónky, asi největší zážitek, i když pro 14.ti leté parchanty.. :D
Ke všemu jsme měli supla, takovýho mladýho učitele a všichni si z něj dělali strašnou srandu. Chudák kondom (naše přezdívka pro něj). :D
O víkendu jsem si hrozně pěkně odpočala, byla jsem u babči, nacpala se tam, lenošila, nakoupila.. Prostě lážo plážo!
Hrozně jsem se začetla do knížky od Sandry Vebrové - Luko, malý vlkodlak. Upřímně jsem byla překvapena, že něco takového napsala češka, doporučuji si ji přečíst.
Potřebovala bych vyrazit někam ven fotit, mám málo fotek, ale i tak zaručeně nějakou vyhrabu a přiložím ji k článku. Musim! :D
Tak tedy něco z léta. Ne, že bych po něm toužila, ale dělaj se při něm pěkný fotky, to je asi tak všechno, co na něm mám ráda :D

Valentýn

14. února 2012 v 20:20 | Kei |  Články

14. února 2012 - Valentýn, svátek zamilovaných
Tenhle svátek se tu poměrně rozmohl. Někteří lidé ho slaví, mají ho rádi a příjde jim hezký. Někteří lidé ho nemají rádi nebo ho nesnášejí. Valná většina mého okolí patří k té druhé skupině. Já osobně jsem ho nikdy neslavila a prožívám ho jako každý jiný den. :)

Do you like it or hate it?

Z jedné strany je to pěkný, ale z jiné je to úplná blbost. :D Neměla by se láska slavit každý den a ne jen jednou ročně?
Svátek je to docela komerční. Jen si vemte, kolik lidí dnes asi navštívilo např. květinářství. :D To k Valentýnu podle mě určitě patří - růžová barva, červené růže, srdíčka...

Jak už jsem říkala, neslavím ho. A tak i tenhle rok pro mě zůstal 14. únor normálním dnem. :)

A co vy? Jak prožíváte Valentýn?
6. 2. - 12. 2. 2012 |Kei|

13. února 2012 v 18:44 | Kei |  One year from our lives
Minulý týden mě ve škole doprovázely především testy všeho druhu, i ten hlavní z matiky, který jsem totálně zkazila. :D No jo, no jo..
V pátek jsem byla u kamarádky na oslavě narozenin, kde jsem zůstala až do dalšího dne. Další skvělý pátek. :)
V neděli jsem dělala prezentaci na AJ o novém filmu The Woman in Black aneb Žena v černém, který se dostane do kin v ČR 23. února 2012. Rozhodně ho chci vidět! Bude (vypadá tak) úžasný. ;)

...trailer...
What she wants is unknown
But she always comes back
The spectre of darkness
The woman in black

6.2.-12.2.2012 |Yui|

13. února 2012 v 14:18 | Yui |  One year from our lives
Hoja hej, dobře se měj ;)
Za minulý týden byl zaručeně nejlepší víkend! Měla jsem tu úžasnou návštěvu a skvěle si to užila.
Zjistila jsem, že na tenhle web chodí jistý človíček, tak ho tímto pozdravuju. Ahoj B. :P
Ono je strašně složitý psát o svém životě, nepříjde mi zajímavý..
Čeká nás Valentýn, strašně depresivní svátek, když ho nemáte s kým sdílet ale zároveň strašná blbost, že? No co, zase to nějak přežiju.
Poprvé jsem byla v ředitelně! :D Ale nakonec mi to bylo odpuštěno s tím, že jsem tam byla s jedním průšvihářem, tak to ředitelka svedla na něj. Promiň.
Za minulý týden, ani nevím jak, jsem se stihla zakoukat do seriálu Upíří deníky. Sice slovenský dabing, ale hlavně, že vim o co jde. Strašně se mi líbí ten herec, tušim, že se jmenuje Ian, nevim jak dál :D
Mám tašku plnou papírů s úlomky básniček, které mi přes hodinu přepadnou. Je to hrozný, jaký tam mám věci, omlouvám se taško.


Venku prší,
doma sněží.
Mně jen jedno hlavou běží.
Ty, osoba mi blízká,
ano ty, to po Tobě se mi stýská.


30. 1. - 5. 2. 2012 |Kei|

6. února 2012 v 18:54 | Kei |  One year from our lives
Jak já už dlouho nepsala! :D Zdravím. :)
Minulý týden, byl 5., že? :) Ve škole jsme dostali výzo. Docela dobré to bylo. :) Z matiky mám Nko (protože jsem nepsala 3 testy a ona neví, zda mi dát 2 nebo 3, tak si ještě jeden napíšu a dostanu známku). :D Takže celkový výsledek vám povím příští týden. ;D
V pátek jsme měli prázdniny, byla jsem s kamarádkou nakupovat a pak jsem se díky náhodě s rodiči ocitli na jedné oslavě, kde byli i moji kamarádi. Takže noc z pátku na sobotu byla skvělá! :) V sobotu jsem taky byla s kamarádkou (ale jinou), zkoukly jsme film a hrály hry. :D A neděle už byla klasika - učení, učení a čtení! :D To vám musím taky sdělit. :D Kromě toho, že už mám přečtenou Označenou i Zrazenou, začala jsem číst Vampýrskou akademii. Mám jí doma týden a už čtu 4. knížku. :D Neuvěřitelně mě to baví. :)

→ → Jsme členy: