6.1.2012

6. ledna 2012 v 14:53 | Yui |  One year from our lives
Motto dne: ,,Musím koupit kapesníčky." Ano, první příkaz po ránu zněl takto. Člověk, co má skoro dva týdny jeden a ten samý papírový kapesník, co se trhá už toho začne mít dost, že ty dvě koruny obětuje.
Čárky, čárky, čárky.. Všude samé čárky. Že jsem se vůbec do něčeho takového, jako je celoškolní výzkum pouštěla. Učitelé rozdají rodičům dotazníky, pak je vyberou a na žácích, co rádi pomáhají zbývá, aby spočítali, jak to je s výsledky. Co já dělala? Počítala čárky, které zaznamenávaly, kolik lidí pro kterou možnost hlasovalo. Potom je tu za úkol udělat graf. Co myslíte? My se tam půl hodiny pipláme nad grafem, pak zjistíme jak na to a do konce hodiny zbývá 10 minut.. :D
Týý hajzle! Nakonec, před víkendem taková třešnička na dortu a to rvačka se spolužákem. Vy byste nevypěnili, kdyby neustále do Vás strkal, vy narážela do lidí, mezi kterými by byl i váš "idol" a byli na Vás naštvaní? No, aspoň mám pěkně sedřenou kůži na ruce ;)
Teď už akorát dojídám Vánoční kolekce.. Ještě jsem něco chtěla, že jo.. JO! Chtěla jsem oznámit, že co nejdřív to půjde sem dám něco jako "Recenzi", na knížku týkající se Harryho Pottera (I love him!)..
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
→ → Jsme členy: